Ogrodzenia przenośne

Bardzo szeroką część działalności naszej firmy zajmuje wynajem ogrodzeń budowlanych. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty spełniają normy prawa budowlanego, dlatego możesz mieć pewność, że ogrodzenia budowlane tymczasowe doskonale będą pełniły swoją funkcję. Należy pamiętać, że ogrodzenia działki budowlanej podczas wykonywania robót są koniecznością (zasady ich stosowania określają przepisy). Właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszy się wynajem ogrodzenia tymczasowego. Cena takiej usługi nie jest wysoka, a dla klientów zainteresowanych dłuższą współpracą z pewnością stworzymy atrakcyjną ofertę. W naszym asortymencie posiadamy ogrodzenia przestawne zarówno pełne, jak i ażurowe, dlatego z łatwością dopasujesz ich rodzaj do charakterystyki prowadzonych przez Ciebie prac. Są one zbudowane z lekkich przęseł, które łączy się ze sobą w taki sposób, aby tworzyły stabilne ogrodzenia tymczasowe – budowy chętnie z nich korzystają właśnie ze względu na łatwość montażu. Ogrodzenia tymczasowe producent przemyślał w taki sposób, aby w razie potrzeby można było je szybko usunąć (np. podczas dostawy gabarytowych elementów).

Oprócz tego, że wynajmujemy przenośne ogrodzenia budowlane, zapewniamy również ich szybki dowóz w dowolne miejsce na terenie całej Polski. Dzięki temu nasi klienci mogą zająć się innymi ważnymi rzeczami związanymi z rozpoczęciem prac budowlanych, nie martwiąc się o ogrodzenia przenośne. Wynajem ma bowiem stanowić komfort dla naszych klientów. Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonych systemów, jakimi są ogrodzenia tymczasowe, wynajem to współpraca z naszą firmą jest dla Państwa bardzo ciekawą inwestycją. Warto nam zaufać, ponieważ posiadamy doświadczenie i najlepsze ogrodzenia placu budowy. Cena z pewnością będzie dla Państwa atrakcyjna, a oszczędność czasu i miejsca magazynowego bardzo znacząca.

Wynajem ogrodzeń budowlanych

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, która obejmuje zarówno ogrodzenia budowlane, jak i bramy, furtki oraz akcesoria montażowe. Jeżeli tylko jednorazowo chcą Państwo skorzystać z ogrodzenia placu budowy, wówczas proponujemy wynajem ogrodzeń budowlanych na atrakcyjnych warunkach. Ogrodzenia tymczasowe - cena wypożyczenia charakteryzuje bardzo dobry stan techniczny. Jeśli chodzi o ogrodzenia budowlane, w atrakcyjnej cenie oferujemy także usługę ich montażu. Zapraszamy do kontaktu.

Ogrodzenie budowlane ażurowe (budowlane ogrodzenie tymczasowe, ogrodzenie ażurowe) - to ocynkowane ogniowo praktyczne przęsła ogrodzeniowe służące do tymczasowego wyznaczania obszarów budowlanych.

Czytaj więcej

Ogrodzenie budowlane pełne (tymczasowe ogrodzenie budowlane z blachy trapezowej) - to ocynkowane ogniowo praktyczne przęsła ogrodzeniowe służące do tymczasowego wyznaczania obszarów budowlanych.

Czytaj więcej

Brama i furtki ogrodzenia budowlanego - to proste w montażu ocynkowane ogniowo praktyczne elementy systemu ogrodzeń budowlanych pozwalający na wjazd lub wejście na teren budowy.

Czytaj więcej

Akcesoria do ogrodzeń budowlanych tymczasowych - to elementy niezbędne podczas montowania ogrodzenia, takie jak: stopy betonowe i plastikowe, złączki, plandeki, taśmy oraz podpory.

Czytaj więcej

Nasze katalogi

Aby szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą proszę kliknąć na poniższe foldery w celu ich pobrania.