Ogrodzenia przenośne

Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem ogrodzeń budowlanych. W naszej ofercie znajdują się ogrodzenia tymczasowe ażurowe oraz pełne. Wykonane zostały z materiału ocynkowanego ogniowo, dzięki czemu są odpowiednio zabezpieczone przed korozją oraz negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Ażurowe ogrodzenia budowlane sprawdzają się nie tylko na terenach robót. Mogą służyć także do wyznaczania stref podczas festiwalów czy innych imprez masowych na świeżym powietrzu. Ogrodzenia przenośne to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne, które zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa.Takie ogrodzenia tymczasowe pełne wykonujemy z blachy trapezowej 230 lub 290 mm. Ograniczają one osobom nieupoważnionym dostęp na tereny budów czy zakładów przemysłowych. Ogrodzenie przenośne może być połączone z bramą dwuskrzydłową lub furtką. Kompleksowe ogrodzenie budowy zapewnia najlepszą ochronę terenu.

Proponujemy nie tylko ogrodzenia budowlane, cena których na pewno przyjemnie Państwa zaskoczy, ale także niezbędne akcesoria do ich montażu. Charakteryzuje je najwyższa jakość, która wpływa na szybkość i skuteczność instalacji. Ogrodzenie budowy jest niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa na terenie inwestycji. Wszystkie nasze ogrodzenia budowlane cechuje najwyższa jakość wykonania. Gwarantujemy wytrzymałe ogrodzenia tymczasowe cena których jest wyjątkowo przystępna, zarówno jeśli chodzi o sprzedaż, jak i wynajem.

Wynajem ogrodzeń budowlanych

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, która obejmuje zarówno ogrodzenia budowlane, jak i bramy, furtki oraz akcesoria montażowe. Jeżeli tylko jednorazowo chcą Państwo skorzystać z ogrodzenia placu budowy, wówczas proponujemy wynajem ogrodzeń budowlanych na atrakcyjnych warunkach. Ogrodzenia tymczasowe w dobrej cenie wypożyczenia charakteryzuje bardzo dobry stan techniczny. Jeśli chodzi o ogrodzenia budowlane, w atrakcyjnej cenie oferujemy także usługę ich montażu. Zapraszamy do kontaktu

Ogrodzenie budowlane ażurowe (budowlane ogrodzenie tymczasowe, ogrodzenie ażurowe) - to ocynkowane ogniowo praktyczne przęsła ogrodzeniowe służące do tymczasowego wyznaczania obszarów budowlanych.

Czytaj więcej

Ogrodzenie budowlane pełne (tymczasowe ogrodzenie budowlane z blachy trapezowej) - to ocynkowane ogniowo praktyczne przęsła ogrodzeniowe służące do tymczasowego wyznaczania obszarów budowlanych.

Czytaj więcej

Brama i furtki ogrodzenia budowlanego - to proste w montażu ocynkowane ogniowo praktyczne elementy systemu ogrodzeń budowlanych pozwalający na wjazd lub wejście na teren budowy.

Czytaj więcej

Akcesoria do ogrodzeń budowlanych tymczasowych - to elementy niezbędne podczas montowania ogrodzenia, takie jak: stopy betonowe i plastikowe, złączki, plandeki, taśmy oraz podpory.

Czytaj więcej

Nasze katalogi

Aby szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą proszę kliknąć na poniższe foldery w celu ich pobrania.