Barierki ostrzegawcze

Solidne bariery drogowe, które pozwalają na wydzielenie stref użytkowych w przestrzeni publicznej. Barierki ostrzegawcze są niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa w sąsiadujących ze sobą miejscach o różnym przeznaczeniu takich jak chodniki dla pieszych i jezdnie.

W naszej ofercie znajdują się rurowe bariery U12a, bariery U11a z pionowymi szczeblinkami, a także bariery łańcuchowe U12b. Wszystkie charakteryzuje solidne wykonanie oraz wieloletnia trwałość. Bariery U12A z poprzeczką to najpopularniejsze rozwiązanie, które stosowane jest między innymi na parkingach oraz przy terenach zielonych. Takie bariery drogowe są zabezpieczone przed korozją za pomocą malowania proszkowego oraz ocynkowania ogniowego.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Gwarantujemy najwyższą jakość - nasze barierki ostrzegawcze są wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami technicznymi. To najlepszy wybór dla zabezpieczania terenów zewnętrznych.

Bariery drogowe

Bariera rurowa U12 a z poprzeczką (barierka rurowa typu trzepak, barierka U12a z porzeczką) - to prosta w montażu, bardzo trwała i praktyczna bariera ochronna o estetycznym wyglądzie.

Czytaj więcej

Bariera chodnikowa - typ olsztyński U12a (barierka olsztyńska) - to prosta w montażu, bardzo trwała i praktyczna ocynkowana bariera ochronna o estetycznym wyglądzie...

Czytaj więcej

Bariera rurowa U11a z pionowymi szczeblinkami (barierka chodnikowa, rurowa barierka drogowa) - to prosta w montażu, bardzo trwała i praktyczna bariera ochronna o estetycznym wyglądzie.

Czytaj więcej

Bariera łańcuchowa U12b - to prosta w montażu, bardzo trwała bariera ochronna o estetycznym wyglądzie stosowana w miejscach, gdzie wskazane jest odgrodzenie od siebie obszarów o różnym przeznaczeniu.

Czytaj więcej

Nasze katalogi

Aby szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą proszę kliknąć na poniższe foldery w celu ich pobrania.