Mała architektura retro

Słupki parkingowe

Mała architektura miejska powinna odznaczać się wysoką jakością, która przełoży się na solidność oraz trwałość. To dlatego właśnie nasze słupki chodnikowe oraz słupki parkingowe są tak cenione przez klientów - ponieważ zapewniają oczekiwany poziom wytrzymałości i potrafią doskonale wkomponować się w otoczenie. Mogą być stosowane do zabezpieczania pieszych ciągów komunikacyjnych, jezdni czy terenów zielonych, jak i w innych miejscach. Wszystkie oferowane słupki elastyczne dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Nasze słupki parkingowe oraz słupki chodnikowe oferujemy w różnych wersjach kolorystycznych - biało/czerwone, czarno/żółte, biało/zielone i inne. Takie słupki są bardzo dobrze widoczne, dlatego mogą odpowiednio spełniać swoją rolę i zapewniać bezpieczeństwo drogowe. Słupki elastyczne to najlepszy sposób na oznakowanie terenów wyłączonych z ruchu samochodowego.

SŁUPKI I BARIERY ŁAŃCUCHOWE STALOWO-ŻELIWNE - tto proste w montażu, bardzo trwałe i praktyczna elementy wygrodzeń o estetycznym wyglądzie stosowane przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

ULICOWSKAZY (DROGOWSKAZY) STALOWO-ŻELIWNE to trwałe i łatwe w montażu słupki stosowane do mocowania na nich tablic z nazwami ulic. Mogą być również stosowane jako słupki do znaków drogowych czy słupki do miejskich drogowskazów.

Czytaj więcej

ŁAWKI ŻELIWNE PARKOWE (MIEJSKIE) - to trwały i łatwy w montażu element małej architektury miejskiej o atrakcyjnym wyglądzie doskonale nadający się do zastosowania w przestrzeniach miejskich, historycznych, parkach czy ogrodach.

Czytaj więcej

TABLICE INFORMACYJNE STALOWO-ŻELIWNE to trwały i łatwy w montażu estetyczny element architektury miejskie służący do zamieszczania informacji na temat danego miejsca, budynku, zabytku czy  terenu zielonego.

Czytaj więcej