Ogrodzenia budowlane

Kompleksowa oferta firmy SALVADA w zakresie ogrodzeń tymczasowych pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Elementy BRD

Tablice zamykające U26, U26a, U26b, U26c, U27, drogowe lampy ostrzegawcze, przyczepki z tablicami zamykającymi, strzały świetlne

Mała architektura

Słupki i barierki chodnikowe, drogowskazy i ulicowskazy, tablice informacyjne, ławki, stojaki na rowery i kosze retro.

Zasieki concertina

Zasieki concertina, zasieki płaskie, drut ostrzowy, siatka ostrzowa, wysięgniki

Bariery drogowe

Bariery drogowe - proste w montażu, bardzo trwałe i praktyncze ocynkowane bariery ochronne o estetycznym wyglądzie: U12a, U11a oraz łańcuchowe.

oleje-smary.pl

Nasza sklep zajmuje się głównie dystrybucją oryginalnych produktów Agip ENI, której wyłącznym przedstawicielem jest firma BP Techem SA. Kilka dość istotnych informacji pozwoli Państwu zapoznać się z naszą ofertą i dokonać trafnego wyboru. Produkty Agip ENI są oryginalne i najwyższej jakości, wyprodukowane w rafineriach ENI we Włoszech, w Holandii i w Hiszpanii, gdzie są rozlewane i plombowane. W takiej, niezmienionej formie trafiają do naszych klientów.

Udzielamy wszelkich informacji związanych bezpośrednio z naszymi specyfikami oraz oferujemy fachową pomoc przy wyborze i zakupie oferowanych przez nas produktów.
W chwili obecnej możemy zaproponować szeroki asortyment akcesoriów samochodowych, takich jak: oleje, smary, akumulatory, filtry, kosmetyki oraz odzież roboczą.

Jeśli mają Państwo pytania związane z naszymi produktami prosimy o kontakt telefoniczny bądź drogą e-mailową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą na bieżąco aktualizujemy.