Ogrodzenia budowlane

Kompleksowa oferta firmy SALVADA w zakresie ogrodzeń tymczasowych pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Elementy BRD

Tablice zamykające U26, U26a, U26b, U26c, U27, drogowe lampy ostrzegawcze, przyczepki z tablicami zamykającymi, strzały świetlne

Mała architektura

Słupki i barierki chodnikowe, drogowskazy i ulicowskazy, tablice informacyjne, ławki, stojaki na rowery i kosze retro.

Zasieki concertina

Zasieki concertina, zasieki płaskie, drut ostrzowy, siatka ostrzowa, wysięgniki

Bariery drogowe

Bariery drogowe - proste w montażu, bardzo trwałe i praktyncze ocynkowane bariery ochronne o estetycznym wyglądzie: U12a, U11a oraz łańcuchowe.

drogbit.pl to firmowy sklep internetowy polskiego producenta specjalistycznego sprzętu bezpieczeństwa drogowego, który posiada wieloletnie doświadczenie produkcyjne, wykwalifikowaną kadrę i z sukcesem współpracuje z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami.

Zapraszamy do zakupów oraz do składania zapytań ofertowych. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu oryginalne produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeżeli w ofercie sklepu nie znaleźliście Państwo produktu odpowiadającego Państwa potrzebom, prosimy o kontakt, abyśmy mogli przygotować spersonalizowaną ofertę i wycenę dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Udzielamy wszelkich informacji związanych bezpośrednio z naszymi produktami oraz oferujemy fachową pomoc przy ich wyborze oraz zakupie.